Osiągnięcia w 2004 roku

Turniej Szachowy do lat 8
19.06.2004 Warszawa

W sobotę, 19 czerwca szachiści odwiedzili gościnny Ośrodek Kultury i Edukacji Bemowo S.M. "Wola", rozgrywając jubileuszowe - setne Otwarte Zawody Szachowe "Szachbem" dla Dzieci i Młodzieży.
Zwycięzcą Turnieju Szachowego DO LAT 8 – Warszawa 19.06.2004 został Adam Ryszkowski.

Adam Ryszkowski z Klubu „Czarni Węgrów” zwyciężył w punktacji Grand Prix prowadzonej przez cały rok, gromadząc 165,37 pkt. z 10 turniejów.

Kolejne miejsca zajęli Mateusz Decewicz 136,65, Agata Kowalewska 135,27, Kamil Więckowski 120,07, Mateusz Soczyński 111,31, Bartosz Rytel 106,1 pkt.
Łącznie sklasyfikowanych zostało 53. dzieci zwycięzca turnieju otrzymywał 20 pkt., ostatni zawodnik 1 pkt.

Najlepszy zawodnik całego Turnieju Adam Ryszkowski (drugi z prawej) odbiera nagrodę
Finaliści rozgrywek Grand Prix, po lewej stronie przewodnicząca Komisji Edukacji Kultury i Sportu Dzielnicy Bemowo pani Anna Wyganowska - Krzynówek, po prawej Adam Ryszkowski zdobywca Pucharu. Po prawej zwycięzcy punktacji Grand Prix do 8 lat, Agata Kowalewska, Kamil Więckowski, Bartosz Rytel, Adam Ryszkowski, Mateusz Soczyński.

Adam Ryszkowski gra o pierwsze miejsce (pierwsza szachownica)