Osiągnięcia w 2007 roku

XIX Turniej Szachowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

Publiczne Gimnazjum Nr 3 2007-05-02
Organiz.: "SKOCZEK" Siedlce

Zwycięzcą XIX Turnieju Szachowego w Siedlcach z okazji Święta Konstytucji 3 Maja został Kamil Plichta - SRDiM Węgrów - uzyskując 7 pkt z 7 możliwych!!!

W nagrodę otrzymał m.in. puchar ufundowany przez Prezydenta Miasta Siedlce pana Wojciecha Kudelskiego.

Drugie miejsce zajął Andrzej Czapla - niezzrzeszony - 5.5 pkt. a trzecie Sławomir Kurpiewski - Skoczek Siedlce - 5 pkt. , oraz szóste miejsce Józef Flaziński - SRDiM Węgrów  5,0 pkt.

Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wygrała Anna Flazińska -   SRDiM Węgrów - uzyskując 5 pkt

Klasyfikację gimnazjalistów wygrał Michał Hryszkiewicz - Publiczne Gimnazjum Nr 2            w Wyszkowie - 4 pkt.

Wśród uczniów szkół podstawowych zwyciężył Bartosz Rytel - Społeczna Szkoła Podstawowa    w Wesołej - 4 pkt.