IV
Międzynarodowy Festiwal Sportowy Węgrów2008
W dniu
17.09.2008r na boisku parafialnym ul.
Mickiewicza odbył się turniej piłki nożnej w grupie
juniorów rocznik 1995 i młodsi, a w
dniach 20 – 21
września 2008r.- turniej szachowy w sali
konferencyjnej Starostwa Powiatowego przy ul.
Przemysłowej w Węgrowie.
Organizatorami festiwalu byli:
• Urząd
Miasta i Starostwo Powiatowe w Węgrowie,
• Fundacja
Kultury Fizycznej w Warszawie
• Urząd
Marszałkowski w Warszawie
• Akcja
Katolicka w Węgrowie.
•
Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Dzieci i
Młodzieży w Węgrowie.
W imprezie ogółem uczestniczyło ponad
80 osób (zawodnicy, opiekunowie, trenerzy,
rodzice, kibice ) a startowało w turnieju
szachowym ponad 50 zawodników i
zawodniczek z Białorusi, Ukrainy, Łochowa,
Siemiatycz, Siedlec, Łochowa, Warszawy,
Białegostoku, i Węgrowa.
Najlepszym
zawodnikom w poszczególnych grupach
wiekowych wręczono puchary, medale oraz
nagrody rzeczowe.
Uroczystego
otwarcia IV Międzynarodowego
Festiwalu Sportowego Węgrów 2008 dokonali :
Prezes
Stowarzyszenia Rozwoju Sportu Dzieci i
Młodzieży w Węgrowie - Henryk Giers,
Wicestarosta Powiatu Węgrowskiego Leonard
Rusjan ,
Pani Jadwiga Snopkiewicz
Zastępca Burmistrza Miasta Węgrowa , Pani Prezes
Akcji Katolickiej w Węgrowie - Alodia
Kraska,
Pani Dyrektor Szkoły Specjalnej
Hanna Kasperowicz,
Kierownik Turnieju -
Wiesław Krzanowski
IV
Międzynarodowy Turniej Szachowy został
rozegrany w jednej grupie na dystansie 9 ;
juniorzy,
juniorki, starsi juniorzy seniorzy i
kobiety .
Oto wyniki
końcowe turnieju szachowego w podziale na
poszczególne grupy wiekowe:
Wyniki końcowe -
klasyfikacja .SENIORKI
KOBIETY
|
|
|
Wyniki
końcowe - klasyfikacja
SENIORZY MĘŻCZYŹNI
|
|
Wyniki
końcowe - klasyfikacja
JUNIORZY DO 18 LAT
|
Lp. |
M-ce |
Nr |
Tyt. |
Nazwisko
Imię |
Fed. |
Elo |
Rank |
Pkt. |
MBch. |
Bch. |
L.Z. |
Prog. |
1 |
8 |
21 |
III |
Król, Tomasz |
POL |
0 |
1600 |
6.0 |
35.50 |
45.00 |
6 |
30.0 |
2 |
9 |
5 |
I |
Bashuk, Raman |
BLR |
0 |
2000 |
6.0 |
35.50 |
44.50 |
6 |
28.0 |
3 |
13 |
17 |
III |
Szeja, Michał |
POL |
0 |
1600 |
5.5 |
34.50 |
45.00 |
4 |
24.0 |
4 |
39 |
16 |
IV |
Nadowski,
Bolesław |
POL |
0 |
1400 |
3.0 |
24.00 |
33.25 |
3 |
19.0 |
|
Wyniki
końcowe - klasyfikacja
CHŁOPCY DO 14
|
Lp. |
M-ce |
Nr |
Tyt. |
Nazwisko
Imię |
Fed. |
Elo |
Rank |
Pkt. |
MBch. |
Bch. |
L.Z. |
Prog. |
1 |
7 |
22 |
III |
Ryszkowski, Adam |
POL |
0 |
1600 |
6.0 |
37.00 |
48.00 |
6 |
32.0 |
2 |
10 |
40 |
|
Kosiorek, Michał |
POL |
0 |
1000 |
5.5 |
37.50 |
49.00 |
4 |
29.0 |
3 |
16 |
25 |
IV |
Kosiorek, Adam |
POL |
0 |
1400 |
5.0 |
35.00 |
45.50 |
4 |
25.0 |
4 |
17 |
13 |
II |
Turchinovich,
Aliaksander |
BLR |
0 |
1800 |
5.0 |
33.00 |
44.00 |
5 |
28.0 |
5 |
18 |
26 |
IV |
Szczepanik,
Paweł |
POL |
0 |
1400 |
5.0 |
30.00 |
40.00 |
5 |
26.0 |
6 |
19 |
28 |
IV |
Krasnodębski,
Mateusz |
POL |
0 |
1400 |
5.0 |
28.50 |
37.50 |
5 |
22.0 |
7 |
21 |
9 |
II |
Burov, Valerij |
BLR |
0 |
1800 |
5.0 |
27.50 |
36.00 |
5 |
20.0 |
8 |
23 |
32 |
V |
Żebrowski, Adam |
POL |
0 |
1200 |
4.5 |
34.00 |
42.00 |
4 |
24.5 |
9 |
24 |
27 |
IV |
Chojecki, Karol |
POL |
0 |
1400 |
4.5 |
31.50 |
40.50 |
4 |
21.5 |
10 |
28 |
31 |
V |
Danowski, Paweł |
POL |
0 |
1200 |
4.0 |
30.00 |
39.00 |
4 |
19.0 |
11 |
29 |
45 |
|
Chrupek, Maciej |
POL |
0 |
1000 |
4.0 |
29.50 |
38.00 |
4 |
20.0 |
12 |
31 |
19 |
III |
Ulasenka, Andrei |
UKR |
0 |
1600 |
4.0 |
22.50 |
28.75 |
4 |
18.0 |
13 |
38 |
30 |
V |
Żebrowski, Rafał |
POL |
0 |
1200 |
3.0 |
24.50 |
31.00 |
2 |
12.5 |
14 |
41 |
35 |
|
Banaszkiewicz,
Przemysław |
POL |
0 |
1000 |
2.5 |
24.50 |
31.50 |
2 |
10.5 |
|
Wyniki
końcowe - klasyfikacja
CHŁOPCY DO 10
|
|
|
|
Najmłodsi zawodnicy
turnieju Wiktoria Niedzwiedź i Patryk
Komuda
Wyniki
końcowe - klasyfikacja
DZIEWCZĘTA DO 10
|
|
Wyniki
końcowe - klasyfikacja
JUNIORKI DO 18
|
|
Juniorki od lewej Ewa
Kosiorek, Angelina Uzlavetaya i Diana
Borichevskaya - Białoruś
Lista startowa
zawodników
|
Nr |
Tyt. |
Nazwisko
Imię |
Fed. |
Elo |
Rank |
Klub |
Płeć |
Data ur. |
Uwagi
(filtr) |
1 |
WFM |
Anokhina,
Valiantsina |
BLR |
2127 |
2127 |
Brześć |
K |
1951-10-31 |
SK |
2 |
WFM |
Dubouskaya,
Sviatlana |
POL |
2126 |
2126 |
Brześć |
K |
1972-12-06 |
SK |
3 |
I |
Małkowski, Artur |
POL |
2060 |
2060 |
SRSDiM Węgrów |
M |
1972-11-03 |
SM |
4 |
I |
Krzanowski,
Grzegorz |
POL |
1887 |
1887 |
SRSDiM Węgrów |
M |
1985-06-23 |
SM |
5 |
I |
Bashuk, Raman |
BLR |
0 |
2000 |
Brześć |
M |
1993-08-12 |
C18 |
6 |
I |
Lutostańska,
Eliza |
POL |
0 |
1800 |
SRSDiM Węgrów |
K |
1979-10-20 |
SK |
7 |
II+ |
Stefanoff,
Zdzisław |
POL |
0 |
1800 |
Skoczek Siedlce |
M |
1959-03-27 |
SM |
8 |
II |
Kalilets,
Aliaksander |
BLR |
0 |
1800 |
Brześć |
M |
2000-08-11 |
C10 |
9 |
II |
Burov, Valerij |
BLR |
0 |
1800 |
Brześć |
M |
1997-07-01 |
C14 |
10 |
II |
Sieklucki, Adam |
POL |
0 |
1800 |
MUKS 45 Stoczek
Białystok |
M |
1987-12-02 |
|
11 |
II |
Sieklucki,
Stanisław |
POL |
0 |
1800 |
SOK Siemiatycze |
M |
1956-12-23 |
|
12 |
II |
Vasko, Pawel |
BLR |
0 |
1800 |
Brześć |
M |
1998-06-29 |
C10 |
13 |
II |
Turchinovich,
Aliaksander |
BLR |
0 |
1800 |
Brześć |
M |
1996-08-22 |
C14 |
14 |
II |
Dubouskaya,
Katserina |
BLR |
0 |
1600 |
Brześć |
K |
1999-10-15 |
D10 |
15 |
II |
Uzlavataya,
Angelina |
BLR |
0 |
1600 |
Brześć |
K |
1997-03-24 |
D18 |
16 |
IV |
Nadowski,
Bolesław |
POL |
0 |
1400 |
SRSDiM Węgrów |
M |
1993-03-25 |
C18 |
17 |
III |
Szeja, Michał |
POL |
0 |
1600 |
Łochów |
M |
1991-08-15 |
C18 |
18 |
III |
Kosiorek, Jerzy |
POL |
0 |
1600 |
Łochów |
M |
1963-06-19 |
SM |
19 |
III |
Ulasenka, Andrei |
UKR |
0 |
1600 |
Kijów |
M |
1995-08-08 |
C14 |
20 |
III |
Puzanov, Roman |
UKR |
0 |
1600 |
Kijów |
M |
1998-12-23 |
C10 |
21 |
III |
Król, Tomasz |
POL |
0 |
1600 |
Skoczek Siedlce |
M |
1991-10-03 |
C18 |
22 |
III |
Ryszkowski, Adam |
POL |
0 |
1600 |
SRSDiM Węgrów |
M |
1995-02-16 |
C14 |
23 |
III |
Borichevskaya,
Diana |
BLR |
0 |
1400 |
Brześć |
K |
1996-08-14 |
D18 |
24 |
IV |
Siegoczyński,
Piotr |
POL |
0 |
1400 |
Warszawa |
M |
1966-08-26 |
SM |
25 |
IV |
Kosiorek, Adam |
POL |
0 |
1400 |
Łochów |
M |
1994-07-04 |
C14 |
26 |
IV |
Szczepanik,
Paweł |
POL |
0 |
1400 |
SRSDiM Węgrów |
M |
1997-01-25 |
C14 |
27 |
IV |
Chojecki, Karol |
POL |
0 |
1400 |
SRSDiM Węgrów |
M |
1996-07-13 |
C14 |
28 |
IV |
Krasnodębski,
Mateusz |
POL |
0 |
1400 |
SRSDiM Węgrów |
M |
1994-02-07 |
C14 |
29 |
V |
Wyrzyk, Piotr |
POL |
0 |
1200 |
SRSDiM Węgrów |
M |
1999-10-01 |
C10 |
30 |
V |
Żebrowski, Rafał |
POL |
0 |
1200 |
SRSDiM Węgrów |
M |
1996-03-10 |
C14 |
31 |
V |
Danowski, Paweł |
POL |
0 |
1200 |
SRSDiM Węgrów |
M |
1997-02-23 |
C14 |
32 |
V |
Żebrowski, Adam |
POL |
0 |
1200 |
SRSDiM Węgrów |
M |
1997-08-27 |
C14 |
33 |
V |
Kosiorek, Ewa |
POL |
0 |
1100 |
Łochów |
K |
1991-05-08 |
D18 |
34 |
V |
Chojecka, Eliza |
POL |
0 |
1100 |
SRSDiM Węgrów |
K |
1999-04-09 |
D10 |
35 |
|
Banaszkiewicz,
Przemysław |
POL |
0 |
1000 |
Górki Grubaki 62 |
M |
1995-07-27 |
C14 |
36 |
|
Kosiorek, Anna |
POL |
0 |
1000 |
Łochów |
K |
1999-09-14 |
D10 |
37 |
|
Kosiorek, Milena |
POL |
0 |
1000 |
Łochów |
K |
2001-05-08 |
D10 |
38 |
|
Komuda, Patryk |
POL |
0 |
1000 |
Warszawa |
M |
2003-10-16 |
C10 |
39 |
|
Rządkowska,
Karolina |
POL |
0 |
1000 |
SRSDiM Węgrów |
K |
2000-11-16 |
D10 |
40 |
|
Kosiorek, Michał |
POL |
0 |
1000 |
MUKS 45 Stoczek
Białystok |
M |
1997-09-09 |
C14 |
41 |
|
Staręga, Klaudia |
POL |
0 |
1000 |
SRSDiM Węgrów |
K |
1998-08-14 |
D10 |
42 |
|
Komuda, Marcin |
POL |
0 |
1000 |
Warszawa |
M |
1974-12-12 |
SM |
43 |
|
Kosiorek, Monika |
POL |
0 |
1000 |
Łochów |
K |
2001-05-08 |
D10 |
44 |
|
Rządkowski,
Tomasz |
POL |
0 |
1000 |
SRSDiM Węgrów |
M |
1999-03-02 |
C10 |
45 |
|
Chrupek, Maciej |
POL |
0 |
1000 |
SRSDiM Węgrów |
M |
1996-06-04 |
C14 |
46 |
|
Niedźwiedź,
Wiktoria |
POL |
0 |
1000 |
SRSDiM Węgrów |
K |
2002-09-27 |
D10 |
|
IV
Międynarodowy Turniej
Szachowy Węgrów 2008
2008-09-20/2008-09-21
Organiz.: Stowarzyszenie
Rozwoju Sportu Dzieci i
Młodzieży
w Węgrowie
|
Wyniki
końcowe - runda 9
|
M-ce |
Nr |
Tyt. |
Nazwisko
Imię |
Fed. |
Elo |
Rank |
Pkt. |
MBch. |
Bch. |
L.Z. |
Prog. |
1 |
3 |
I |
Małkowski, Artur |
POL |
2060 |
2060 |
7.5 |
41.00 |
53.00 |
6 |
40.5 |
2 |
2 |
WFM |
Dubouskaya,
Sviatlana |
BLR |
2126 |
2126 |
7.5 |
39.50 |
51.00 |
7 |
39.5 |
3 |
6 |
I |
Lutostańska,
Eliza |
POL |
0 |
1800 |
7.0 |
40.50 |
50.50 |
6 |
35.5 |
4 |
1 |
WFM |
Anokhina,
Valiantsina |
BLR |
2127 |
2127 |
6.5 |
42.00 |
53.50 |
6 |
32.5 |
5 |
4 |
I |
Krzanowski,
Grzegorz |
POL |
1887 |
1887 |
6.5 |
40.50 |
52.50 |
5 |
34.5 |
6 |
15 |
II |
Uzlavataya,
Angelina |
BLR |
0 |
1600 |
6.0 |
37.50 |
47.50 |
5 |
33.5 |
7 |
22 |
III |
Ryszkowski, Adam |
POL |
0 |
1600 |
6.0 |
37.00 |
48.00 |
6 |
32.0 |
8 |
21 |
III |
Król, Tomasz |
POL |
0 |
1600 |
6.0 |
35.50 |
45.00 |
6 |
30.0 |
9 |
5 |
I |
Bashuk, Raman |
BLR |
0 |
2000 |
6.0 |
35.50 |
44.50 |
6 |
28.0 |
10 |
40 |
|
Kosiorek, Michał |
POL |
0 |
1000 |
5.5 |
37.50 |
49.00 |
4 |
29.0 |
11 |
24 |
IV |
Siegoczyński,
Piotr |
POL |
0 |
1400 |
5.5 |
37.00 |
46.75 |
5 |
29.5 |
12 |
12 |
II |
Vasko, Pawel |
BLR |
0 |
1800 |
5.5 |
36.50 |
46.50 |
5 |
32.0 |
13 |
17 |
III |
Szeja, Michał |
POL |
0 |
1600 |
5.5 |
34.50 |
45.00 |
4 |
24.0 |
14 |
7 |
II+ |
Stefanoff,
Zdzisław |
POL |
0 |
1800 |
5.0 |
37.50 |
47.00 |
4 |
29.0 |
15 |
14 |
II |
Dubouskaya,
Katserina |
BLR |
0 |
1600 |
5.0 |
35.50 |
46.00 |
5 |
30.0 |
16 |
25 |
IV |
Kosiorek, Adam |
POL |
0 |
1400 |
5.0 |
35.00 |
45.50 |
4 |
25.0 |
17 |
13 |
II |
Turchinovich,
Aliaksander |
BLR |
0 |
1800 |
5.0 |
33.00 |
44.00 |
5 |
28.0 |
18 |
26 |
IV |
Szczepanik,
Paweł |
POL |
0 |
1400 |
5.0 |
30.00 |
40.00 |
5 |
26.0 |
19 |
28 |
IV |
Krasnodębski,
Mateusz |
POL |
0 |
1400 |
5.0 |
28.50 |
37.50 |
5 |
22.0 |
20 |
8 |
II |
Kalilets,
Aliaksander |
BLR |
0 |
1800 |
5.0 |
27.50 |
36.00 |
5 |
21.0 |
21 |
9 |
II |
Burov, Valerij |
BLR |
0 |
1800 |
5.0 |
27.50 |
36.00 |
5 |
20.0 |
22 |
18 |
III |
Kosiorek, Jerzy |
POL |
0 |
1600 |
4.5 |
35.00 |
45.50 |
4 |
26.0 |
23 |
32 |
V |
Żebrowski, Adam |
POL |
0 |
1200 |
4.5 |
34.00 |
42.00 |
4 |
24.5 |
24 |
27 |
IV |
Chojecki, Karol |
POL |
0 |
1400 |
4.5 |
31.50 |
40.50 |
4 |
21.5 |
25 |
20 |
III |
Puzanov, Roman |
UKR |
0 |
1600 |
4.5 |
28.50 |
37.50 |
4 |
22.5 |
26 |
33 |
V |
Kosiorek, Ewa |
POL |
0 |
1100 |
4.0 |
33.50 |
41.75 |
4 |
25.0 |
27 |
23 |
III |
Borichevskaya,
Diana |
BLR |
0 |
1400 |
4.0 |
33.50 |
41.50 |
4 |
25.0 |
28 |
31 |
V |
Danowski, Paweł |
POL |
0 |
1200 |
4.0 |
30.00 |
39.00 |
4 |
19.0 |
29 |
45 |
|
Chrupek, Maciej |
POL |
0 |
1000 |
4.0 |
29.50 |
38.00 |
4 |
20.0 |
30 |
36 |
|
Kosiorek, Anna |
POL |
0 |
1000 |
4.0 |
26.00 |
34.00 |
4 |
15.0 |
31 |
19 |
III |
Ulasenka, Andrei |
UKR |
0 |
1600 |
4.0 |
22.50 |
28.75 |
4 |
18.0 |
32 |
34 |
V |
Chojecka, Eliza |
POL |
0 |
1100 |
3.5 |
28.00 |
35.25 |
3 |
16.5 |
33 |
41 |
|
Staręga, Klaudia |
POL |
0 |
1000 |
3.5 |
23.50 |
30.00 |
3 |
12.5 |
34 |
43 |
|
Kosiorek, Monika |
POL |
0 |
1000 |
3.5 |
22.00 |
27.75 |
3 |
11.0 |
35 |
42 |
|
Komuda, Marcin |
POL |
0 |
1000 |
3.0 |
28.50 |
37.00 |
3 |
18.0 |
36 |
29 |
V |
Wyrzyk, Piotr |
POL |
0 |
1200 |
3.0 |
28.50 |
36.25 |
3 |
15.0 |
37 |
37 |
|
Kosiorek, Milena |
POL |
0 |
1000 |
3.0 |
28.00 |
34.50 |
3 |
14.0 |
38 |
30 |
V |
Żebrowski, Rafał |
POL |
0 |
1200 |
3.0 |
24.50 |
31.00 |
2 |
12.5 |
39 |
16 |
IV |
Nadowski,
Bolesław |
POL |
0 |
1400 |
3.0 |
24.00 |
33.25 |
3 |
19.0 |
40 |
44 |
|
Rządkowski,
Tomasz |
POL |
0 |
1000 |
3.0 |
22.50 |
31.00 |
3 |
12.0 |
41 |
35 |
|
Banaszkiewicz,
Przemysław |
POL |
0 |
1000 |
2.5 |
24.50 |
31.50 |
2 |
10.5 |
42 |
39 |
|
Rządkowska,
Karolina |
POL |
0 |
1000 |
2.5 |
21.50 |
28.00 |
2 |
7.5 |
43 |
38 |
|
Komuda, Patryk |
POL |
0 |
1000 |
1.0 |
15.75 |
23.00 |
1 |
7.0 |
44 |
46 |
|
Niedźwiedź,
Wiktoria |
POL |
0 |
1000 |
0.5 |
17.00 |
22.50 |
0 |
0.5 |
45 |
10 |
II |
Sieklucki, Adam |
POL |
0 |
1800 |
0.0 |
0.00 |
1.75 |
0 |
0.0 |
46 |
11 |
II |
Sieklucki,
Stanisław |
POL |
0 |
1800 |
0.0 |
0.00 |
1.50 |
0 |
0.0 |
|
Przygotował :
Wiesław Krzanowski
|
|