IX Międzyszkolny Turniej Szachowy - grupa B (szkoły
ponadpodstawowe)
SP Dobre 2011-11-05/2011-11-05 Tempo gry: P'30
Organizator: Krzysztof Parol
Wyniki - klasyfikacja chłopców - gimnazja
Lp. |
M-ce |
Nr |
Tyt. |
Nazwisko Imię |
Elo |
Rank. |
Pkt. |
MBch. |
Bch. |
L.Z. |
Prog. |
1 |
2 |
3 |
II |
Kowalec, Maciej |
1642 |
1800 |
4.5 |
16.50 |
24.50 |
3 |
18.0 |
2 |
6 |
7 |
III |
Abramowski, Arkadiusz |
0 |
1600 |
4.0 |
15.00 |
20.50 |
4 |
16.0 |
3 |
7 |
12 |
III |
Sochaczewski, Robert |
0 |
1600 |
4.0 |
11.00 |
16.00 |
4 |
13.0 |
4 |
8 |
11 |
III |
Kozłowski, Michał |
0 |
1600 |
4.0 |
10.50 |
17.00 |
4 |
10.0 |
5 |
9 |
6 |
III |
Mrozowski, Adam |
0 |
1600 |
3.0 |
14.00 |
19.50 |
3 |
11.0 |
6 |
10 |
10 |
III |
Paździorek, Kamil |
0 |
1600 |
3.0 |
13.50 |
18.50 |
3 |
11.0 |
7 |
12 |
13 |
III |
Dębała, Paweł |
0 |
1600 |
3.0 |
12.00 |
17.00 |
3 |
9.0 |
8 |
13 |
18 |
IV |
Sobiepanek, Robert |
0 |
1400 |
3.0 |
11.50 |
17.50 |
2 |
9.0 |
9 |
15 |
15 |
IV |
Majewski, Natan |
0 |
1400 |
3.0 |
8.00 |
13.00 |
2 |
6.0 |
10 |
16 |
9 |
III |
Michalski, Kamil |
0 |
1600 |
2.0 |
11.50 |
17.50 |
2 |
9.0 |
11 |
17 |
19 |
V |
Szczęsny, Piotr |
0 |
1200 |
2.0 |
11.00 |
16.50 |
1 |
8.0 |
12 |
18 |
8 |
III |
Zalewski, Piotr |
0 |
1600 |
2.0 |
11.00 |
15.50 |
2 |
9.0 |
13 |
19 |
21 |
|
Kaim, Przemysław |
0 |
1000 |
2.0 |
9.00 |
14.00 |
1 |
7.0 |
14 |
20 |
17 |
IV |
Michalak, Dawid |
0 |
1400 |
1.0 |
12.50 |
17.00 |
0 |
4.0 |
IX Międzyszkolny Turniej Szachowy - grupa B (szkoły
ponadpodstawowe)SP
Dobre 2011-11-05/2011-11-05 Tempo gry: P'30
Organizator: Krzysztof Parol
Wyniki końcowe
M-ce |
Nr |
Tyt. |
Nazwisko Imię |
Elo |
Rank. |
Pkt. |
MBch. |
Bch. |
L.Z. |
Prog. |
1 |
1 |
II+ |
Suliborski, Artur |
1723 |
1800 |
5.0 |
17.00 |
24.50 |
4 |
19.5 |
2 |
3 |
II |
Kowalec, Maciej |
1642 |
1800 |
4.5 |
16.50 |
24.50 |
3 |
18.0 |
3 |
4 |
II |
Bartnicki, Marcin |
1594 |
1800 |
4.5 |
14.00 |
21.00 |
4 |
16.5 |
4 |
5 |
II |
Zygacka, Monika |
1461 |
1600 |
4.5 |
14.00 |
20.50 |
4 |
16.5 |
5 |
2 |
II |
Pukianiec, Emil |
1681 |
1800 |
4.5 |
14.00 |
20.50 |
4 |
14.5 |
6 |
7 |
III |
Abramowski, Arkadiusz |
0 |
1600 |
4.0 |
15.00 |
20.50 |
4 |
16.0 |
7 |
12 |
III |
Sochaczewski, Robert |
0 |
1600 |
4.0 |
11.00 |
16.00 |
4 |
13.0 |
8 |
11 |
III |
Kozłowski, Michał |
0 |
1600 |
4.0 |
10.50 |
17.00 |
4 |
10.0 |
9 |
6 |
III |
Mrozowski, Adam |
0 |
1600 |
3.0 |
14.00 |
19.50 |
3 |
11.0 |
10 |
10 |
III |
Paździorek, Kamil |
0 |
1600 |
3.0 |
13.50 |
18.50 |
3 |
11.0 |
11 |
14 |
III |
Bartnicka, Katarzyna |
0 |
1400 |
3.0 |
13.00 |
18.00 |
3 |
9.0 |
12 |
13 |
III |
Dębała, Paweł |
0 |
1600 |
3.0 |
12.00 |
17.00 |
3 |
9.0 |
13 |
18 |
IV |
Sobiepanek, Robert |
0 |
1400 |
3.0 |
11.50 |
17.50 |
2 |
9.0 |
14 |
16 |
IV |
Więsik, Adrian |
0 |
1400 |
3.0 |
11.00 |
17.00 |
3 |
10.0 |
15 |
15 |
IV |
Majewski, Natan |
0 |
1400 |
3.0 |
8.00 |
13.00 |
2 |
6.0 |
16 |
9 |
III |
Michalski, Kamil |
0 |
1600 |
2.0 |
11.50 |
17.50 |
2 |
9.0 |
17 |
19 |
V |
Szczęsny, Piotr |
0 |
1200 |
2.0 |
11.00 |
16.50 |
1 |
8.0 |
18 |
8 |
III |
Zalewski, Piotr |
0 |
1600 |
2.0 |
11.00 |
15.50 |
2 |
9.0 |
19 |
21 |
|
Kaim, Przemysław |
0 |
1000 |
2.0 |
9.00 |
14.00 |
1 |
7.0 |
20 |
17 |
IV |
Michalak, Dawid |
0 |
1400 |
1.0 |
12.50 |
17.00 |
0 |
4.0 |
21 |
20 |
V |
Kazimierowicz, Małgorzata |
0 |
1100 |
1.0 |
9.00 |
12.50 |
0 |
5.0 |
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Zrzeszenia LZS w
Szachach
SP Dobre 2011-11-05/2011-11-05 Tempo gry: 25' + 5'' na
ruch
Organizator: Krzysztof Parol
Wyniki - runda 6
M-ce |
Nr |
Tyt. |
Nazwisko Imię |
Fed. |
Elo |
Rank. |
Pkt. |
MBch. |
Bch. |
L.Z. |
Prog. |
1 |
4 |
II |
Praczukowski, Stanisław |
POL |
1678 |
1800 |
5.5 |
15.50 |
22.50 |
5 |
19.0 |
2 |
1 |
|
Sanz, Losada Victoriano |
POL |
2133 |
2133 |
5.0 |
15.50 |
23.00 |
4 |
17.5 |
3 |
2 |
I++ |
Szewczak, Andrzej |
|
1985 |
2100 |
4.5 |
13.00 |
19.00 |
4 |
14.5 |
4 |
6 |
II |
Kobryń, Wiesław |
|
0 |
1800 |
4.0 |
15.50 |
22.00 |
4 |
18.0 |
5 |
7 |
II |
Radzio, Krzysztof |
POL |
0 |
1800 |
4.0 |
14.50 |
22.00 |
4 |
16.0 |
6 |
3 |
II+ |
Zieliński, Michał |
|
1792 |
1800 |
4.0 |
13.50 |
19.00 |
4 |
14.0 |
7 |
5 |
II |
Aniszewski, Dariusz |
POL |
0 |
1800 |
4.0 |
12.00 |
20.00 |
4 |
14.0 |
8 |
9 |
II |
Ryszkowski, Adam |
POL |
0 |
1800 |
3.5 |
14.00 |
21.50 |
3 |
13.5 |
9 |
10 |
III |
Domaraczeńko, Krzysztof |
POL |
0 |
1600 |
3.5 |
12.50 |
18.50 |
3 |
12.5 |
10 |
8 |
II |
Jackiewicz, Jerzy |
POL |
0 |
1800 |
3.0 |
13.50 |
19.50 |
3 |
11.0 |
11 |
11 |
III |
Mościcki, Sławomir |
POL |
0 |
1600 |
3.0 |
12.50 |
17.50 |
3 |
12.0 |
12 |
19 |
V |
Dróżdż, Arkadiusz |
|
0 |
1200 |
3.0 |
12.00 |
18.00 |
3 |
10.0 |
13 |
22 |
|
Pawiński, Paweł |
POL |
0 |
1000 |
3.0 |
11.50 |
17.50 |
3 |
10.0 |
14 |
20 |
|
Kozakiewicz, Joanna |
POL |
0 |
1000 |
3.0 |
10.50 |
15.50 |
3 |
9.0 |
15 |
16 |
IV |
Wasilewski, Rafał |
POL |
0 |
1400 |
2.5 |
13.50 |
19.00 |
2 |
8.0 |
16 |
18 |
IV |
Wasilewski, Kamil |
POL |
0 |
1400 |
2.5 |
10.50 |
14.50 |
2 |
7.0 |
17 |
21 |
|
Matejak, Piotr |
POL |
0 |
1000 |
2.0 |
11.50 |
15.00 |
2 |
9.0 |
18 |
15 |
IV |
Wiergielski, Wadim |
POL |
0 |
1400 |
2.0 |
10.50 |
16.00 |
2 |
5.0 |
19 |
12 |
III |
Miąskiewicz, Mariusz |
|
0 |
1600 |
2.0 |
9.00 |
14.00 |
2 |
5.0 |
20 |
17 |
IV |
Niedziółka, Piotr |
POL |
0 |
1400 |
1.0 |
10.50 |
15.50 |
1 |
4.0 |
21 |
13 |
III |
Szelest, Katarzyna |
POL |
0 |
1400 |
1.0 |
8.50 |
13.00 |
1 |
2.0 |
22 |
14 |
IV |
Zalewski, Andrzej |
POL |
0 |
1400 |
0.0 |
8.50 |
13.50 |
0 |
0.0 |
IX Międzyszkolny Turniej Szachowy - grupa A (szkoły
podstawowe)SP
Dobre 2011-11-05/2011-11-05 Tempo gry: P'30
Organizator: Krzysztof Parol
Wyniki - klasyfikacja chłopców
Lp. |
M-ce |
Nr |
Tyt. |
Nazwisko Imię |
Fed. |
Elo |
Rank. |
Pkt. |
MBch. |
Bch. |
L.Z. |
Prog. |
1 |
1 |
5 |
II |
Laszczak, Przemysław |
POL |
0 |
1800 |
6.0 |
17.00 |
25.00 |
6 |
21.0 |
2 |
2 |
1 |
II |
Koseski, Damian |
POL |
1552 |
1800 |
5.5 |
16.00 |
23.50 |
5 |
19.0 |
3 |
3 |
9 |
III |
Kamiński, Olaf |
POL |
0 |
1600 |
5.0 |
15.50 |
24.50 |
5 |
20.0 |
4 |
4 |
8 |
III |
Sobiepanek, Mateusz |
POL |
0 |
1600 |
5.0 |
14.00 |
22.00 |
5 |
18.0 |
5 |
5 |
10 |
III |
Nowicki, Mateusz |
POL |
0 |
1600 |
5.0 |
13.00 |
19.00 |
5 |
15.0 |
6 |
6 |
12 |
III |
Siuciak, Andrzej |
POL |
0 |
1600 |
4.5 |
16.00 |
24.50 |
4 |
17.0 |
7 |
8 |
11 |
III |
Sanz, Wawer Daniel |
POL |
0 |
1600 |
4.5 |
15.00 |
22.50 |
4 |
16.5 |
8 |
10 |
22 |
IV |
Kobryń, Krystian |
POL |
0 |
1400 |
4.5 |
12.00 |
17.50 |
4 |
15.0 |
9 |
12 |
2 |
II |
Mrozowski, Jan |
POL |
1545 |
1800 |
4.0 |
15.50 |
23.00 |
4 |
16.0 |
10 |
13 |
48 |
V |
Miąskiewicz, Damian |
POL |
0 |
1200 |
4.0 |
15.50 |
22.00 |
4 |
14.0 |
11 |
14 |
45 |
V |
Gąsior, Norbert |
POL |
0 |
1200 |
4.0 |
15.50 |
22.00 |
4 |
13.0 |
12 |
15 |
20 |
IV |
Świętochowski, Tomasz |
POL |
0 |
1400 |
4.0 |
14.00 |
21.50 |
4 |
16.0 |
13 |
16 |
15 |
IV |
Kopciński, Juliusz |
POL |
0 |
1400 |
4.0 |
13.50 |
21.50 |
4 |
16.0 |
14 |
17 |
37 |
V |
Jedynak, Michał |
POL |
0 |
1200 |
4.0 |
13.50 |
20.50 |
4 |
11.0 |
15 |
18 |
18 |
IV |
Szewczak, Michał |
|
0 |
1400 |
4.0 |
13.00 |
21.50 |
4 |
14.0 |
16 |
19 |
16 |
IV |
Mirosz, Piotr |
POL |
0 |
1400 |
4.0 |
13.00 |
19.00 |
4 |
15.0 |
17 |
20 |
25 |
IV |
Jachimowicz, Nikodem |
|
0 |
1400 |
4.0 |
13.00 |
19.00 |
4 |
13.0 |
18 |
21 |
19 |
IV |
Dróżdż, Jakub |
|
0 |
1400 |
4.0 |
13.00 |
18.50 |
4 |
16.0 |
19 |
22 |
27 |
IV |
Struś, Łukasz |
|
0 |
1400 |
4.0 |
12.00 |
17.50 |
4 |
12.0 |
20 |
23 |
30 |
IV |
Rokicki, Konrad |
POL |
0 |
1400 |
4.0 |
10.50 |
17.00 |
4 |
12.0 |
21 |
24 |
24 |
IV |
Karolak, Olgierd |
POL |
0 |
1400 |
4.0 |
9.50 |
17.50 |
4 |
12.0 |
22 |
26 |
13 |
IV |
Wróblewski, Mateusz |
POL |
0 |
1400 |
3.5 |
14.00 |
20.50 |
3 |
14.0 |
23 |
27 |
50 |
V |
Pisarczyk, Aleksander |
POL |
0 |
1200 |
3.0 |
15.00 |
22.50 |
3 |
12.0 |
24 |
28 |
40 |
V |
Dziugieł, Kacper |
|
0 |
1200 |
3.0 |
14.50 |
21.00 |
3 |
12.0 |
25 |
29 |
47 |
V |
Kosieradzki, Hubert |
POL |
0 |
1200 |
3.0 |
14.00 |
21.00 |
3 |
12.0 |
26 |
30 |
26 |
IV |
Wołosiewicz, Jakub |
POL |
0 |
1400 |
3.0 |
13.50 |
20.00 |
3 |
13.0 |
27 |
31 |
46 |
V |
Majewski, Hubert |
POL |
0 |
1200 |
3.0 |
13.00 |
20.00 |
3 |
10.0 |
28 |
32 |
39 |
V |
Niedziółka, Mateusz |
POL |
0 |
1200 |
3.0 |
13.00 |
18.00 |
3 |
10.0 |
29 |
33 |
51 |
V |
Rokicki, Jakub |
POL |
0 |
1200 |
3.0 |
13.00 |
17.00 |
3 |
12.0 |
30 |
34 |
41 |
V |
Muller, Mateusz |
POL |
0 |
1200 |
3.0 |
12.50 |
20.50 |
3 |
10.0 |
31 |
35 |
43 |
V |
Źrodowski, Mateusz |
POL |
0 |
1200 |
3.0 |
12.50 |
18.00 |
3 |
10.0 |
32 |
36 |
36 |
V |
Pazio, Kamil |
POL |
0 |
1200 |
3.0 |
12.50 |
17.50 |
3 |
12.0 |
33 |
37 |
21 |
IV |
Rastawicki, Kornel |
POL |
0 |
1400 |
3.0 |
12.00 |
19.00 |
3 |
11.0 |
34 |
38 |
31 |
IV |
Zygacki, Maciej |
POL |
0 |
1400 |
3.0 |
12.00 |
18.50 |
3 |
12.0 |
35 |
39 |
14 |
IV |
Gromek, Cezary |
POL |
0 |
1400 |
3.0 |
12.00 |
18.50 |
3 |
11.0 |
36 |
40 |
52 |
V |
Gadomski, Mikołaj |
POL |
0 |
1200 |
3.0 |
12.00 |
17.50 |
3 |
11.0 |
37 |
42 |
28 |
IV |
Gromek, Tomasz |
POL |
0 |
1400 |
3.0 |
10.50 |
17.00 |
3 |
9.0 |
38 |
44 |
38 |
V |
Ślązak, Jakub |
POL |
0 |
1200 |
3.0 |
10.50 |
15.50 |
3 |
9.0 |
39 |
45 |
17 |
IV |
Chomko, Amadeusz |
POL |
0 |
1400 |
3.0 |
10.00 |
16.00 |
3 |
10.0 |
40 |
46 |
29 |
IV |
Wangrat, Jan |
POL |
0 |
1400 |
3.0 |
9.50 |
16.00 |
3 |
10.0 |
41 |
51 |
44 |
V |
Michalski, Adam |
|
0 |
1200 |
2.0 |
15.00 |
21.50 |
2 |
9.0 |
42 |
52 |
42 |
V |
Kałuski, Piotr |
POL |
0 |
1200 |
2.0 |
13.50 |
18.50 |
2 |
8.0 |
43 |
54 |
56 |
|
Gołoś, Dominik |
POL |
0 |
1000 |
2.0 |
12.00 |
18.00 |
2 |
6.0 |
44 |
55 |
74 |
V |
Zelewski, Karol |
POL |
0 |
1200 |
2.0 |
11.50 |
17.50 |
2 |
9.0 |
45 |
56 |
55 |
|
Matasek, Maksymilian |
POL |
0 |
1000 |
2.0 |
11.00 |
17.00 |
2 |
7.0 |
46 |
57 |
60 |
|
Lemieszka, Marcin |
POL |
0 |
1000 |
2.0 |
11.00 |
16.50 |
2 |
6.0 |
47 |
58 |
49 |
V |
Bankiewicz, Piotr |
|
0 |
1200 |
2.0 |
10.50 |
15.00 |
2 |
7.0 |
48 |
59 |
53 |
V |
Gadomski, Mateusz |
POL |
0 |
1200 |
2.0 |
10.00 |
14.00 |
2 |
6.0 |
49 |
60 |
23 |
IV |
Wiergielski, Wiktor |
POL |
0 |
1400 |
2.0 |
9.50 |
14.50 |
2 |
8.0 |
50 |
61 |
71 |
|
Tkacz, Tomasz |
POL |
0 |
1000 |
2.0 |
9.00 |
13.00 |
1 |
6.0 |
51 |
62 |
67 |
|
Ruciński, Patryk |
POL |
0 |
1000 |
2.0 |
8.50 |
13.50 |
2 |
4.0 |
52 |
64 |
61 |
|
Kaim, Kamil |
POL |
0 |
1000 |
1.5 |
10.00 |
14.00 |
1 |
4.5 |
53 |
65 |
65 |
|
Szewczak, Aleksander |
|
0 |
1000 |
1.5 |
9.50 |
14.00 |
1 |
4.5 |
54 |
68 |
64 |
|
Wieczorek, Jakub |
POL |
0 |
1000 |
1.5 |
8.50 |
12.50 |
1 |
3.5 |
55 |
70 |
59 |
|
Gromadowski, Jakub |
POL |
0 |
1000 |
1.0 |
9.50 |
14.50 |
1 |
4.0 |
Przygotował:W.Krzanowski
|